HTCOM.sk - Nakupovanie v pohodlí domova

Telefonické, SMS objednávky
045/225 0045
0949 168 124

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ceny dopravy

 

 

BANKOVÝ PREVOD (Platba vopred na bankový účet)

 

 

 

 

- pri nákupe tovaru do 130 EUR pri doručení kuriérskou službou zaplatíte 9,50 EUR

 

- pri nákupe tovaru do 130 EUR pri doručení poštovou službou zaplatíte 12 EUR

 

- pri nákupe tovaru do 130 EUR v prípade osobného odberu zaplatíte 9,50 EUR

 


 

 

- pri nákupe tovaru nad 130 EUR pri doručení kuriérskou službou zaplatíte 0 EUR

 

- pri nákupe tovaru nad 130 EUR pri doručení poštovou službou zaplatíte 6,50 EUR

 

- pri nákupe tovaru nad 130 EUR v prípade osobného odberu zaplatíte 0 EUR

 

 

 

 

 

 

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme na Váš e-mailový účet zálohovú faktúru s naším číslom bankového účtu a variabilný symbol, ktorý uvediete pri platbe. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

 

 

 

 

 

Fio banka

 

Názov banky: Fio banka, a.s. 
Číslo účtu: 2600267357/8330
Variabilný symbol: (bude Vám oznámený v e-mailovej správe)
Konštantný symbol: 0008 
Poznámka: (Vaše meno, príp. názov firmy)

 

 

 

 

V prípade pokiaľ tovar nie je skladom, čiže dostupnosť tovaru je označená ako predpokladaný dátum doručenia, tovar nie je nutné ihneď uhradiť platbou vopred na bankový účet, ale až po jeho naskladnení, o čom Vás budeme ihneď informovať.

 

 

Ak nie je čiastka pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní od potvrdenia objednávky pri tovare skladom alebo do piatich pracovných dní od potvrdenia o naskladnení tovaru v prípade predpokladaného dátumu dostupnosti, je možné považovať objednávku za zrušenú.

 

 

Pri platbe vopred na bankový účet je termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby do 14:00 po vystavení zálohovej faktúry, resp. typom bankového ústavu, z ktorého bola platba odoslaná. Tovar Vám doručíme do 24 hodín, čiže nasledujúci pracovný deň k dverám Vášho bytu, domu alebo firmy, ak je tovar skladom (Dostupnosť: Na sklade) a bol objednaný do 14:00. V prípade doručenia Slovenskou poštou Vám bude tovar doručený do 3 pracovných dní od potvrdenia, že tovar je skladom a bol odoslaný.


V prípade predpokladaného dátumu dostupnosti akonáhle bude tovar naskladnený a odoslaný, bude doručený v spomínaných intervaloch ako tovar, ktorý je skladom.

 

 

 

  

 

Neprehliadnite - bez úhrady nie je možné Vašu objednávku expedovať. Tovar je rezervovaný maximálne 5 pracovných dní od Vašej objednávky pri dostupnosti tovaru skladom, resp. 5 pracovných dní od potvrdenia naskladnenia tovaru v prípade prepokladaného dátumu dostupnosti tovaru. Bankový prevod môže trvať od 1 do 3 pracovných dní. Ak vykonáte prevod v rámci tej istej banky, rovnako ako pri vklade v hotovosti, sa prevod zvyčajne zrealizuje do niekoľkých minút po zadaní prevodného príkazu.

 

 

Neprehliadnite - Platba cez Slovenskú poštu nie je možná, pretože pošta neuvádza variabilný symbol, čo nám komplikuje identifikovanie Vašej platby.

Akciové produkty
Novinky
1
Copyright © 2011 - 2018 HTCOM.sk
Tvorba e-shopov - All4Shop.sk Tvorba e-shopov